فایروال سیسکو FPR2110-NGFW-K9

فایروال سیسکو FPR2110-NGFW-K9

فایروال سیسکو FPR2110

 

فایروال سیسکو Cisco Firepower 2110 خانواده ای متشکل از چهار سیستم عامل امنیتی متمرکز بر تهدید است که قابلیت انعطاف پذیری در تجارت و دفاع برتر از تهدید را ارائه می دهد. وقتی توابع تهدید پیشرفته فعال هستند ، عملکرد پایدار استثنایی ارائه می دهند. این سیستم عامل ها به طور منحصر به فردی از یک پردازنده دو هسته ای چند هسته ای نوآورانه استفاده می کنند که عملکردهای فایروال ، رمزنگاری و بازرسی تهدید را بهینه می کند. آدرسهای محدوده توان فایروال سری از مواردی از لبه اینترنت گرفته تا مرکز داده استفاده می کنند. استانداردهای ساخت تجهیزات شبکه (NEBS) - انطباق توسط پلت فرم Cisco Firepower 2130 پشتیبانی می شود. سیستم عامل های سری 2100 یا نرم افزار Cisco Secure Firewall ASA یا Threat Defense (FMC) را اجرا می کنند. آنها می توانند در هر دو حالت فایروال و اختصاصی IPS مستقر شوند.
 
 
FPR2110
 
 

معرفی فایرپاور سیسکو FPR2110-NGFW-K9

 
فایرپاور FPR2110 از خانواده فایروال‌های Firepower 2100 NGFW سیسکو است که در سری فایروال‌های امنیتی مجهز به مجموعه چهارتایی سیستم‌عامل‌های امنیتی Threat-focused NGFW محسوب می‌شود. پلتفرم فایرپاور FPR2110 شرکت سیسکو به طور منحصر به‌فردی عملکرد پایدار استثنایی در هنگام فعال شدن تابع تهدید، از خود نشان می‌دهد. این پلتفرم با بهره‌گیری از معماری نوآورانه پردازنده چندهسته‌ای، بهینه‌سازی عملکرد توابع رمزنگاری، بازرسی تهدید و فایروال را به طور همزمان ارائه می‌دهد.
 
استانداردهای ساخت تجهیزات شبکه (NEBS) کاملا سازگار، توسط پلتفرم‌ تمامی فایرپاورهای شرکت سیسکو سری ۲۱۰۰ از جمله FPR2110 پشتیبانی می‌شود. کاهش پیچیدگی به کمک رابط مدیریتی On-device تأمین می‌شود.