خرید کابل کنسول سیسکو

کابل کنسول سیسکو

کابل کنسول سیسکو یکی از کابل هایی است که برای کانفیگ کردن روتر های سیسکو به کار میرود، زیرا در ابتدا فقط به وسیله کابل میشود این دستگاه ها را برنامه ریزی کرد.

کابل کنسول بی سیم (Wireless Console)

در راستای ارائه خدمات نوین ارتباطی مبتنی بر معماری Cisco APIC-EM، شرکت فناوران عصر شبکه پاسارگاد اقدام به ارائه بروز ترین محصولات ارتباطی از جمله کابل سیسکو، کابل کنسول و پورت های Serial (Console) کلیه تجهیزات Active شبکه، از طریق ارتباط بی سیم (Wireless)، Bluetooth و با سیم (Wired) را نموده است.

Wireless Console

Wireless Console یکی از محبوب ترین تجهیزات قابل حمل برای مدیران شبکه می باشد. این تجهیز قابلیت ارتباط پورت سریال RS232 را از طریق WIFI و Bluetooth فراهم می نماید.

به واسطه طراحی یکپارچه، امکان استفاده از این تجهیز توسط تلفن های همراه مبتنی بر سیستم عامل های Android و یاIOS  و همچنین برروی رایانه های شخصی (PC) و یا لپتاپ با هر نوع سیستم عاملی اعم از Windows، Linux و یا MAC OSX میسر می باشد.

تقریبا اکثر مدیران شبکه، حداقل یک بار با چالش های استفاده از کابل کنسول، کابل سیسکو و رابط های پورت های سریال مواجه شده اند. به عنوان مثال: عدم تطابق Driver این نوع مبدل ها با نسخه جدید سیستم عامل ها (مانند Windows 10) و یا کار کردن با تجهزات Active شبکه به صورت طولانی مدت در محیط های سرد اتاق سرور و یا مراکز داده نمونه هایی از این نوع مشکلات می باشند.

با توجه به اینکه این محصول با انواع رایانه های شخصی، تلفن های همراه و … سازگار می باشد لذا تنها کافی است یک کیت کوچک برای کارکردن با تجهیرات با خود همراه داشته باشید. با استفاده از این محصول می توانید به راحتی تجهیزات را در هر محلی مدیریت نمایید.

برخی از مزایا و نقات قوت این محصول

• قابلیت اتصال به انواع درگاه های ارتباطی مانند: RS232, DB9, DB25, DEX, Cisco console (RJ45/USB), Serial over USB

• مجهز به Web Terminal پیش فرض و دسترسی آسان تنها از طریق Browser

• قابلیت استفاده در کلیه سیستم عامل ها شامل ویندوز، لینوکس، MAC OSX، Android، IOS

• عدم نیاز به استفاده از رابط های پورت سریال و Driver های مربوطه (در هر دو مدل با سیم و بی سیم)

• دسترسی سریع به پورت های سریال تجهیزات از طریق WIFI ،Ethernet و  Bluetooth 4 (low Enargy)

• سریع و آسان؛ مدت زمان روشن شدن تا آماده بکار، کمتر از ۱۰ ثانیه

• دارای باطری لیتیوم با طول عمر بالا، قابلیت روشن بودن تا ۱۴ روز بدون برق و یا فقط با اتصال کابل کنسول

• بسیار کوچک و سبک؛ با وزنی در حدود ۶۳ گرم

• برقراری ارتباط امن با استفاده از متدها و الگوریتم های رمزنگاری پیشرفته

• قیمت بسیار رقابتی در مقایسه با سایر ترمینال سرورها

Wireless Console

 مدل با سیم (Wired)

این کابل سیسکو جهت برقراری ارتباط مستقیم از پورت Serial به USB (بدون نیاز به مبدل (Converter)) می باشد. طول این کابل ۱۸۰CM بوده و برای استفاده مستقیم بر روی رایانه های شخصی با سیستم عامل های MAC و یا Windows طراحی شده است. کابل کنسول USB به Serial RJ 45 برای برقراری ارتباط با تجهیزات شرکت Cisco و یا سایر دستگاه های شبکه که از درگاه کنسول سریال پشتیبانی می کنند قابل استفاده می باشد.

سایر تجهیزات:

شرکت فناوران عصر شبکه پاسارگاد، با انعقاد تفاهم نامه های همکاری با تعدادی از شرکت ها و تأمین کنندگان تجهیزات طراز اول اروپایی و آسیایی از توان منحصر به فردی، در حوزه تأمین تجهیزات شرکت های Cisco ، EMC ، F5 ، Juniper و HP بهره مند می باشد. شایان به ذکر است شرکت، توانایی تهیه و ارائه محصولات و تجهیزات سایر برندهای مطرح در حوزه IT همچون  Fortinet، ۱۰Zig ، VMware ، Microsoft ، Polycom و … را نیز دارا می باشد.

سایر تجهیزات سایر تجهیزات سایر تجهیزات

سایر تجهیزات سایر تجهیزات سایر تجهیزات

در این راستا خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست کامل محصولات/تجهیزات با واحد بازرگانی شرکت تماس حاصل فرمایید.