ارائه دهندگان سرويس (SP)

امروزه، پیچیده ­ترین انواع شبکه­ ها مربوط به ارائه دهندگان سرویس می­ باشد. ماهیت و نقش این شبکه­ ها در انتقال ترافیک­ ها و همچنین حجم ترافیک­ های انتقالی توسط شبکه­ های ارائه دهنده سرویس، باعث شده است تا به جهت تحت پوشش قرار دادن نیازمندی ­های کسب و کاری ارائه دهندگان سرویس، پیش­رفته­ ترین و نوین­ ترین فناوری­ ها در صنعت فناوری اطلاعات به این حوزه اختصاص داده شود.

جايگاه

بدین­ ترتیب، با توجه به مقیاس این شبکه­ ها و اهمیت و حساسیت آن­ ها، فناوری­ ها، راهکارها و Best Practiceهای عمومی دانش فناوری اطلاعات، همواره برای شبکه ­های ارائه دهنده سرویس برای تحت پوشش قرار دادن نیازمندی­ های آن­ها بهینه و بومی­ سازی شده ­اند.
 
در این راستا شرکت فناوری عصر شبکه پاسارگاد، با اتکا بر تیم فنی قدرتمند در حوزه­ های مختلف شبکه ­های ارائه دهندگان سرویس و تجربیات ارزشمندی که در خلال پروژه ­های ملی و بین ­الملی خود کسب کرده است، این توانایی را دارد تا نقش مؤثر و کلیدی در افزایش بهره­ وری شبکه­ های ارائه دهنده سرویس ارائه نماید.

رويکرد شرکت فناوران عصر شبکه پاسارگاد، در انجام پروژه­ هاي فناوري اطلاعات در تمامي حوزه­ هاي فني، مبني بر ايجاد متدولوژي­ هاي يکپارچه و ماژولار است. اين متدولوژي­ ها بر مهندسي­ سازي رفتار يک سيستم جامع، در چرخه­ هاي عمر سيستم تأکيد دارند.

پروژه ­هايي که در زمينه شبکه­ هاي ارائه دهندگان سرويس (Service Provider) نيز انجام مي­ شوند، از اين قاعده مستثنا نيستند و رويکرد کلان شرکت در رابطه با اين پروژه­ ها به همين صورت است.

بدين ترتيب، با اتکا بر چنين رويکردي، شرکت به اين توانايي دست يافته است، تا راهکارهاي جامع را به طور کامل، از ابتدا تعريف نموده، آن را طراحي و پياده سازي نمايد و پس از آن به بهينه­ سازي و پشتيباني راهکارها بپردازد.

همچنين، با استفاده از چنين رويکردي، شرکت به اين توانايي نيز دست يافته است، تا به اقتضا بر شرايط پروژه، هر کدام از فازها و مراحل يک پروژه را به تنهايي، بدون اين­که در ساير فازها و مراحل درگير باشد، با اخذ ورودي­ هاي اطلاعاتي لازم از فعاليت ­هاي انجام شده پيشين و ارائه خروجي­ هاي اطلاعاتي لازم به جهت ادامه کار توسط تيم فني ديگر، انجام دهد.

استفاده از اين چنين رويکرد مشترکي، در تناقض با نيازمندي­ ها و فعاليت ­هاي فني پروژه از ديدگاه فاز­هاي کلان نبوده و تفاوت­ هاي تکنولوژيک و فني پروژه­ هايي که در اين حوزه (حوزه شبکه ارائه دهندگان سرويس) انجام مي­ پذيرند، تنها بر روي فعاليت­ هاي درون فازهاي مختلف تأثيرگذار خواهند بود، نه در متدولوژي و رويکرد کلان انجام پروژه.

در اين خصوص، به جهت کسب اطلاعات بيش­تر در رابطه با نحوه فعاليت­ ها و خدمات شرکت فناوران عصر شبکه پاسارگاد، در حوزه پروژه ­هاي مرتبط با شبکه ارائه دهندگان سرويس (Service Provider) مي­ توانيد بر روي لينک ­هاي زير کليک نماييد.